KDO JSME

Aeropolis je sdružením 3 architektonických studií (rala, CMC, D3A) s dlouholetou praxí v oboru architektura a urbanismu. Impulsem sdružení se stalo společné ocenění těchto ateliéru v mezinárodní urbanisticko-dopravní soutěže „Řešení veřejného prostoru před terminály I a II Letiště Václava Havla Praha.“ Pro navazující práce na tomto a dalších projektech týkajících se složitých dopravních staveb a řešení urbanistických celků, bylo vytvořeno právě sdružení Aeropolis jako společná platforma těchto renovovaných ateliérů s vlastním specializovaným týmem architektů a inženýrů.

CO DĚLÁME

Sdružení Aeropolis spojuje dohromady profesionály ze všech oborů týkajících se plánování složitých staveb a územních celků. Vytváří tak platformu pro široké spektrum zakázek s pevným zázemím a možností rychlé koordinace a vytváření i těch nejsložitějších úkolů. V současnosti Aeropolis pracuje na několika projektech týkajících se územního plánování areálu mezinározního Letiště Praha Ruzyně, a architektonického řešení souvisejících dopravních staveb železniční, autobusové a osobní automobilové dopravy.

PARTNEŘI:

chiholm

Ing. arch. David Chisholm

architektura a územní plánování

chisholm@aeropolis3.cz

RL

Ing. arch. Radek Lampa

architektura a územní plánování

lampa@areopolis3.cz

prouza

Ing. arch. Tomáš Prouza

architektura a územní plánování

prouza@aeropolis3.cz

SENIOR ARCHITEKTI:

chisholm

Ing. arch. Martina Chisolm

lh

Ing. Libor Hrdoušek

zima

Ing. arch. Jaroslav Zima

ARCHITEKTI:

Ing. arch. Zuzana Kodešová

Ing. arch. Tomáš Kroužil

Ing. arch. Pavel Fajfr

Ing. arch. Jan Pech

Ing. arch. Milan Valeš

Ing. arch. Adria Ferrer

PODPORA:

SWECO HYDROPROJEKT a.s.

TECHNISERV s.r.o.

RTCH CONSULT s.r.o

FANIT s.r.o.

ŠETELÍK OLIVA s.r.o.

TERRA FLORIDA s.r.o.

ČLENOVÉ SDRUŽENÍ:

logo_rala

Architektonická kancelář s dlouholetou tradicí s Radkem Lampou ve svém čele. Zabývá se projekty všech typů a rozsahů. Od interiérů, přes soubory staveb až po velké městské struktury. Zajišťuje kompletní inženýring k projektům. Ty jsou zpracovávané od prvního návrhu až po výslednou realizaci stavby. Práce v ateliéru je založená na principu, kdy ve spolupráci s klientem dbáme na plně funkčním konceptu návrhu a nadčasovosti výtvarného pojetí.

rala
Untitled-1

Mezinárodní architektonická kancelář se sídlem v Praze, s dvacetiletou historií, zaměřená na ekologické projektování, urbanismus a architekturu. Práce ateliéru zahrnují úspěšné a častokrát oceněné návrhy různorodých projektů, vypracovaných během bezmála dvacetileté historie v různých měřítkách a úrovních obtížnosti, ve 12 městech v sedmi zemích světa, včetně České republiky, Německa, Černé Hory, Rumunska, USA, Ukrajiny a Vietnamu.

cmc
logo_D3A

Architektonická kancelář s dlouholetou zkušeností vedená architekty Tomášem Prouzou a Jaroslavem Zimou. Rozsah činnosti je od urbanistických koncepcí, přes návrhy staveb až po interiéry a autorský design. Společným jmenovatelem našich projektů a realizací je snaha o vysokou kvalitu architektury navrhovanou v kontextu místa, města a krajiny.

d3a